İlk Eğitim Yılımız

İlk Eğitim Yılımız

Puşkin Rus Dili ve Eğitim Derneği, 100’e yakın öğrencisi ile 1. Eğitim yılını başarı ile tamamlamıştır.Rus eğitim müfredatına uygun olarak verilen eğitim ile son derece başarılı bir akademik yıl geçirilmiştir.
Rusya Konsolosluğu ziyaretçileri ve velilerimiz ile yaptığımız açılış gününden itibaren, okulumuz her alanda gelişerek büyümeye devam etti. Önceliğimiz okul binasının, sınıflarımızın ve eğitim şartlarının sağlanması ve buradan yola çıkarak her biri kendi alanında uzman olan eğitimcilerimiz sayesinde öğrencilerimize mümkün olan en iyi eğitimin sağlanmasıdır. Bizden yardımlarını esirgemeyen ve destek olan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Eğitim ve yönetim alanında yaşadığımız tüm zorlukların üstesinden gelerek, yeni başlayacak eğitim yılına bizler olduğu gibi, öğrencilerimiz de büyük bir mutlulukla hazırlanıyorlar.
EGE Sınavı!
Tüm sene boyunca eğitimlerimiz devam ederken, ayrıca Rusya’nın üniversitelere giriş sınavı olan EGE sınavına da yoğun bir şekilde hazırlandık.Moskova’ya giderek girilen bu sınavda tüm öğrencilerimiz yüksek bir başarı yüzdesi yakalamış ve çabalarının karşılığını almıştır (83-97 puan arası).
Puşkin Rus Dili ve Eğitim Derneği , öğrencilerinin bu sınavdaki başarısı ve prestijli üniversitelere ayak basması adına yapılan çalışmaların karşılığının alınması sonucunda büyük bir mutluluk yaşamışlardır.
Aynı başarıyı bu sene de yakalayarak, öğrencilerimizin geleceği açısından son derece önemli olan bu sınavı başarı ile geçmek en önemli hedeflerimiz arasındadır.
Rus Dilinde Yüksek Kalitede Eğitim Almak İçin Kayıtlarımız Başlamıştır.
Puşkin Rus Dili ve Eğitim Derneği, tüm öğrencileri yeni kayıt döneminde okulumuza davet etmektedir.1-11 sınıf arası rus müfredatında eğitim ve EGE sınavı ile ilgili ayrıntılı bilgileri, www.rusobraz.com.tr sitemizden alabilirsiniz.